powiem tak, Orlowski nie jest najlepszym komentatorem świata, zreszta on tak naprawde odgrywa zawsze role tego drugiego komentatora który dba o to, by w przerwach gdy niedzieje się zbyt duzo, osoba ogladajaca mecz nie zanudzila sie na smierc , moim zdaniem w tej roli nie ma drugiego takiego komentatora który potrafi tak dużo powiedzieć o lidze hiszpanskiej i nie gadaj bzdur ze newsy ma z marki bo i sport i el mundo deportivo tez czesto cytuje. Ja osobiscie ogladam ligę hiszpanska od 1998 roku i powiem tyle najbardziej lubie ogladac gdy wypowaida sie wlasnie Orlowski bo czy gra barcelona, real , czy nawet xerez to Pan Leszek zawsze potrafi duzo powiedzeć o rzeczach niezwykle waznych i ciekawych. A tobie proponuje uzywac innego jezyka bo w swoich wypoweidziach czy trafnych czy nie wskazujesz na niski wiek badz fakt ze jestes ograniczony co czesto dyskfalifikuje wartość i obiektywizm twojej wypowiedzi.
Jak macie ochote sie wypowaidac na temat transferow i wartosci pilkarzy to warto byscie wiedzieli co sie na to sklada... po pierwsze eto konczy sie kontrakt inter o tym doskonale wie. Po drugie zlatan niestety ma wieksza renome niz eto.. zlatan jest gwiazda ligi wloskiej z kolei eto nie jest numerem jeden w la liga. i eto i zlatan maja swoje zalety i wady.. mam nadzieje ze sternicy dobrze wybiora. Ja zawsze powtarzam ze na miejscu eto moglby grac kazdy i moze by strzelil wiecej moze mniej. Jednak eto niezawodzi w najwaznijeszych meczach i to jest bardzo wazne.
ach ci wislacy, pamietam bo bylem na meczu pamietne nawet slynna barcelona naszej wisly nie pokona nawet przez pilkarzy spiewana brzmiala niezwykle zalosnie biorac pod uwage ze barca wygrala wczesniej 4:0. Szkoda ze kibice wisly nie wiedza o tym ze w LM licza sie dwa mecze.. Ale swoja droga zycze wisle jak najlepiej, mam nadzieje ze obejrzymy mistrzow polski w nastepnym sezonie w LM..
dajcie sobie spokoj z eto. Nie bede przypominal ile razy w tym sezonie eto otwieral nam wynik i ratowal 3 pkt. Jest ewidentnie bez formy i tyle. Prawda jest taka ze barca zawsze gra ofensywna pilke i kazdy napastnik na miejscu eto podlowal by tak czesto, poprostu mozna oszalec jak ma sie tyle stoprocentowych okazji... A tak na serio to szkoda mi go. Uwielbiam go ale jest zupelnie bez formy.. najgorsze ze zaraz sie zacznie a to ville a to ibrahimovica itd.
Jamal mysle ze Patriota majac na mysli normalnych kibicow chcial powiedziec ci ktorzy nie oceniaja pilkarzy po filmikach z youtubem lub oceniaja pilkarzy po statystykach, ktore badz co badz sa wyznacznikiem.. patriota ma troche racji ale przeciez Eto znaja wszyscy nie od dzis.. Czy henry zagral by lepiej? wczoraj zmarnowal 3 setki sam na sam no ale samuel wczoraj przeszedl samego siebie, mial troche pecha bo 2 slupki i poprzeczka to nie najgorzej ale wczoraj mogl strzelic z 5 bramek, prawda jest taka ze eto jest najskuteczniejszym zawodnikiem barcy ale patrzac na ilosc mozliwych strzelonych bramek chyba jest najgorszym, mnostwo marnuje sytlacji a wczoraj poprostu chcial sie przelamac i za wszelka cene strzelic gola czasami to pomaga wiec trundo.. a co do oceny sytlacji w szatni itd. to spokojnie nie siedzisz tam wiec nie wiesz jak jest naprawde... Eto to egoista ale przede wszystkim wielki wojownik.
misugi wiesz nie kazdy musi lubic styl barcelony i nie kazdy musi jej kibicowac... Ja kocham styl barcy, proste jest ze jak wygrywaja to jest znakomicie.. Ale barca nie zawsze miala dobrych trenerow, a mimo to zawsze uwielbialem patrzec na ich gre(poza meczami w ktorych brak zaangazowania decydowal o porazce)
Tak na szybko... za dlugo pep czekal na zmiany... fatalny wystep bojana(chyba najgorszy w tym sezonie chociaz szczerze to gorszego nie widzialem=ale przeciez nie gral na swojej pozycji) hleb zaliczyl bardzo slabe spotkanie, keita mimo gola bezbarwny!, no i pique co on dzisiaj wyprawial na boisku, to juz drugi tak slaby mecz w jego wykonaniu, druga polowa znacznie lepsza w pierwszej nie istnaiala lewa flanka i gdyby nie strzal silvinhio to nawet bym nie zauwazyl ze jest na boisku..... gralismy za wolno nie dokladnie, za duzo traconych pilek..... szkoda 2pkt, bo to oznacza ze musimy minimum 5-6 pkt uzyskac w bardzo trudnych spotkaniach z sevilla valencia i realem.. pozdro
ja nie popieram decyzji pepa z prostej przyczyny.. 11 zawodnikow gralo w reprezentacjach... nic by sie nie stalo jak by zagrali-obawa o kontuzje? bez przesady nawet na treningu moga doznac kontuzji- maly odpoczynek? juz na poczatku sezonu? absurd.. Pilkarze powinni grac bez wzgledu na to co to za mecz... niebede pisal ze pilkarze potrzebuja ogrania ale chocby alves ktory wciaz stara sie odnalezc w stylu barcelony powinien grac, na poczatku sezonu po takim presezonie dlugie przerwy od pilki to najgorsza rzecz dla pilkarza i jego koncentracji. jak podniesc range pucharu jak po za tym ze gra sie rezerwami to rozgrywa sie go w trakcie meczy reprezentacyjnych gdzie normalnie nie powinno byc ani alvesa etoo i nawet valdesa.. Obie strony niech usiada i pogadaja ktos dal pomysl tu z presezonem... bardzo ciekawa propozucja niby nic ale to moglby byc pierwszy sprawdzian do sezonu jak chocby superpuchar hiszpani czy europy...
Komentarze
0
czarna wołga
powiem tak, Orlowski nie jest najlepszym komentatorem świata, zreszta on tak naprawde odgrywa zawsze role tego drugiego komentatora który dba o to, by w przerwach gdy niedzieje się zbyt duzo, osoba ogladajaca mecz nie zanudzila sie na smierc , moim zdaniem w tej roli nie ma drugiego takiego komentatora który potrafi tak dużo powiedzieć o lidze hiszpanskiej i nie gadaj bzdur ze newsy ma z marki bo i sport i el mundo deportivo tez czesto cytuje. Ja osobiscie ogladam ligę hiszpanska od 1998 roku i powiem tyle najbardziej lubie ogladac gdy wypowaida sie wlasnie Orlowski bo czy gra barcelona, real , czy nawet xerez to Pan Leszek zawsze potrafi duzo powiedzeć o rzeczach niezwykle waznych i ciekawych. A tobie proponuje uzywac innego jezyka bo w swoich wypoweidziach czy trafnych czy nie wskazujesz na niski wiek badz fakt ze jestes ograniczony co czesto dyskfalifikuje wartość i obiektywizm twojej wypowiedzi.
0
Jak macie ochote sie wypowaidac na temat transferow i wartosci pilkarzy to warto byscie wiedzieli co sie na to sklada... po pierwsze eto konczy sie kontrakt inter o tym doskonale wie. Po drugie zlatan niestety ma wieksza renome niz eto.. zlatan jest gwiazda ligi wloskiej z kolei eto nie jest numerem jeden w la liga. i eto i zlatan maja swoje zalety i wady.. mam nadzieje ze sternicy dobrze wybiora. Ja zawsze powtarzam ze na miejscu eto moglby grac kazdy i moze by strzelil wiecej moze mniej. Jednak eto niezawodzi w najwaznijeszych meczach i to jest bardzo wazne.
0
ach ci wislacy, pamietam bo bylem na meczu pamietne nawet slynna barcelona naszej wisly nie pokona nawet przez pilkarzy spiewana brzmiala niezwykle zalosnie biorac pod uwage ze barca wygrala wczesniej 4:0. Szkoda ze kibice wisly nie wiedza o tym ze w LM licza sie dwa mecze.. Ale swoja droga zycze wisle jak najlepiej, mam nadzieje ze obejrzymy mistrzow polski w nastepnym sezonie w LM..
0
dajcie sobie spokoj z eto. Nie bede przypominal ile razy w tym sezonie eto otwieral nam wynik i ratowal 3 pkt. Jest ewidentnie bez formy i tyle. Prawda jest taka ze barca zawsze gra ofensywna pilke i kazdy napastnik na miejscu eto podlowal by tak czesto, poprostu mozna oszalec jak ma sie tyle stoprocentowych okazji... A tak na serio to szkoda mi go. Uwielbiam go ale jest zupelnie bez formy.. najgorsze ze zaraz sie zacznie a to ville a to ibrahimovica itd.
0
panowie spicie, jest decyzja w sprawie abidala i alvesa, niestety chlopaki nie zagraja
0
Jamal mysle ze Patriota majac na mysli normalnych kibicow chcial powiedziec ci ktorzy nie oceniaja pilkarzy po filmikach z youtubem lub oceniaja pilkarzy po statystykach, ktore badz co badz sa wyznacznikiem.. patriota ma troche racji ale przeciez Eto znaja wszyscy nie od dzis.. Czy henry zagral by lepiej? wczoraj zmarnowal 3 setki sam na sam no ale samuel wczoraj przeszedl samego siebie, mial troche pecha bo 2 slupki i poprzeczka to nie najgorzej ale wczoraj mogl strzelic z 5 bramek, prawda jest taka ze eto jest najskuteczniejszym zawodnikiem barcy ale patrzac na ilosc mozliwych strzelonych bramek chyba jest najgorszym, mnostwo marnuje sytlacji a wczoraj poprostu chcial sie przelamac i za wszelka cene strzelic gola czasami to pomaga wiec trundo.. a co do oceny sytlacji w szatni itd. to spokojnie nie siedzisz tam wiec nie wiesz jak jest naprawde... Eto to egoista ale przede wszystkim wielki wojownik.
0
misugi wiesz nie kazdy musi lubic styl barcelony i nie kazdy musi jej kibicowac... Ja kocham styl barcy, proste jest ze jak wygrywaja to jest znakomicie.. Ale barca nie zawsze miala dobrych trenerow, a mimo to zawsze uwielbialem patrzec na ich gre(poza meczami w ktorych brak zaangazowania decydowal o porazce)
0
Lol jak operator strony ladnie wszystko wyczyscil.. wczoraj roilo sie od glupich komentarzy a tu dzisiaj no prosze.. pozdrowenia dla moderatorow
0
Tak na szybko... za dlugo pep czekal na zmiany... fatalny wystep bojana(chyba najgorszy w tym sezonie chociaz szczerze to gorszego nie widzialem=ale przeciez nie gral na swojej pozycji) hleb zaliczyl bardzo slabe spotkanie, keita mimo gola bezbarwny!, no i pique co on dzisiaj wyprawial na boisku, to juz drugi tak slaby mecz w jego wykonaniu, druga polowa znacznie lepsza w pierwszej nie istnaiala lewa flanka i gdyby nie strzal silvinhio to nawet bym nie zauwazyl ze jest na boisku..... gralismy za wolno nie dokladnie, za duzo traconych pilek..... szkoda 2pkt, bo to oznacza ze musimy minimum 5-6 pkt uzyskac w bardzo trudnych spotkaniach z sevilla valencia i realem.. pozdro
0
ja nie popieram decyzji pepa z prostej przyczyny.. 11 zawodnikow gralo w reprezentacjach... nic by sie nie stalo jak by zagrali-obawa o kontuzje? bez przesady nawet na treningu moga doznac kontuzji- maly odpoczynek? juz na poczatku sezonu? absurd.. Pilkarze powinni grac bez wzgledu na to co to za mecz... niebede pisal ze pilkarze potrzebuja ogrania ale chocby alves ktory wciaz stara sie odnalezc w stylu barcelony powinien grac, na poczatku sezonu po takim presezonie dlugie przerwy od pilki to najgorsza rzecz dla pilkarza i jego koncentracji. jak podniesc range pucharu jak po za tym ze gra sie rezerwami to rozgrywa sie go w trakcie meczy reprezentacyjnych gdzie normalnie nie powinno byc ani alvesa etoo i nawet valdesa.. Obie strony niech usiada i pogadaja ktos dal pomysl tu z presezonem... bardzo ciekawa propozucja niby nic ale to moglby byc pierwszy sprawdzian do sezonu jak chocby superpuchar hiszpani czy europy...